Azzaro Chrome – zapach prawdziwego mężczyzny

azzaro chromeAzzaro Chrome to jedna z najlepszych wód toaletowych dla mężczyzn. Te perfumy narodziły się z metaliczno błękitnego spojrzenia Lorisa Azzaro. Silny przekaz tych perfum zmierza ku pojednaniu oraz celebrowaniu wszystkich wspaniałych chwil, które przeżywane są przez mężczyzn. Azzaro Chrome to perfumy dla mężczyzn w różnym wieku. Można je wręcz uznać za pomost międzypokoleniowy. Z pewnością spodobają się zarówno młodym chłopcom, jak też panom w starszym wieku. Mogą ich używać synowie oraz dziadkowie.

Azzaro Chrome są tak bardzo niesamowite z tego względu, że łączą w sobie słodką, świeżą oraz drzewną magię. W obrębie tej wody toaletowej łączy się kilka nut zapachowych. Są to nuty głowy, serca oraz bazy. W nutach głowy dochodzi zapach bergamoty oraz gorzkiej pomarańczy. W nucie serca wyczuwalny jest bluszcz, porosty oraz helion, natomiast nuta bazy to połączenie drewna sandałowego, piżma oraz drewna różanego. Ten zapach jest jak narkotyk, bowiem jeśli raz się go gdzieś wyczuje, to już nie można się z nim rozstać. Jest typowo męski, świeży oraz trwały. Wystarczy użyć go tylko rano, a zapach będzie unosił się na ciele oraz ubraniach mężczyzny przez cały dzień. Ta woda perfumowana jest niezwykle neutralna i dojrzała, dlatego może po nią sięgać mężczyzna w każdym wieku. Azzaro Chrome są tak bardzo wyjątkowe z tego względu, że podobają się nie tylko mężczyznom, ale też kobietom. Z pewnością żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok mężczyzny, który  użył tych perfum, ponieważ wzbudzą one zachwyt u takiej kobiety. Wielu specjalistów stwierdza, że te perfumy pachną jak ciepła wiosna. Są one przepełnione soczystą zielenią oraz rozkwitłym życiem. Te perfumy posiadają dość spójny, harmonijny i jednorodny bukiet wszystkich składników i żaden z nich nie dominuje kompozycji. Na początku daje się wyczuć jedynie zapach cytrusów, ale jest to bardzo subtelny zapach i trwa zaledwie kilka minut. Ten zapach jest lekko dynamiczny i niezwykle oryginalny, dzięki czemu z pewnością nigdy nikogo nie znudzi.

Azzaro Chrome – http://aleperfumeria.pl/azzaro-m-219.html – jest idealnym produktem dla kogoś, kto lubi naturalnie świeże zapachy. Ta woda perfumowana wyraża niezmąconą czystość, lekkość oraz świeżość. Używając tych perfum zapewne żaden mężczyzna nie popadnie w marudzącą i syntetyczną nudę. Te perfumy można używać o każdej porze dnia i roku.  Niezwykle atrakcyjny jest nie tylko zapach tej wody toaletowej, ale również jej cena, bowiem za 100 ml flakonik wystarczy zapłacić około 100 złotych. są one bardzo łatwo dostępne w perfumeriach internetowych oraz stacjonarnych.

Related posts:

Tags: , , ,

About the Author

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top