Dlaczego części do samochodów SRLine są lepsze od części oryginalnych?

Każdy dobrze zorientowany obserwator rynku motoryzacyjnego zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo drogie oryginalne części zamienne niekoniecznie przewyższają jakością swoje wielokrotnie tańsze odpowiedniki. Firmy posiadające prawa do produkcji części oryginalnych coraz częściej ograniczają się do pakowania do oryginalnych opakowań sprzętu, który został dla nich wyprodukowany przez podwykonawców. W efekcie dochodzi do paradoksalnej sytuacji, w której klient płaci wielokrotność ceny za ten sam towar, tyle że w innym opakowaniu. Klienci są oczywiście świadomi tego procederu i w związku z tym zaczynają szukać alternatywy po stronie samodzielnych marek części samochodowych. Do takich zalicza się marka części do samochodów SRLine, stworzona przez znaną i cenioną firmę Polcar.

Katalog marki SRLine obejmuje takie części, jak: amortyzatory i elementy niezbędne do ich montażu, chłodnice wody, elementy zawieszenia układu napędowego, filtry (kabinowe z węglem aktywnym, oleju, paliwa i powietrza), hamulce (tarcze i klocki), pióra do wycieraczek (standardowe, hybrydowe oraz płaskie), pompy wody, przeguby napędowe, skraplacze klimatyzacji, sprzęgła, sygnały dźwiękowe, wahacze, zawieszenie oraz żarówki. Firma Polcar systematycznie rozszerza tę ofertę o kolejne pozycje. Wszystkie części do samochodów SRLine pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi Polcar współpracuje od wielu lat. Dzięki temu Polcar może gwarantować swoim klientom trwałość, wydajność i niezawodność swoich części samochodowych. O jakości tych części świadczy nie tylko zaawansowany i drobiazgowy proces produkcyjny i testowy, ale także minimalny odsetek reklamacji.

Spośród części do samochodów SRLine na szczególną uwagę zasługuje nowa linia piór wycieraczek. Posiadają one spojlery, doskonale dociśniętą do szyby gumę oraz rozbudowany system adapterów, pozwalający na dopasowanie wycieraczek do wszystkich modeli samochodów dostępnych na polskim rynku.

Innym godnym uwagi produktem są sprzęgła visco. Dzięki precyzyjnie dobranym blaszkom metalicznym sprzęgła załączają się w odpowiednim zakresie temperatury, a wysokiej klasy łożyska kulowe gwarantują ich ciche działanie.

Części do samochodów SRLine to także bogata oferta przegubów napędowych, czyli połączeń mechanicznych, w których niezależnie od kąta nachylenia osi części napędzająca i napędzana obracają się z taką samą prędkością. Oferta Polcar obejmuje zarówno przeguby wewnętrzne (tj. montowane od strony skrzyni biegów), jak i zewnętrzne (od strony kół). Każdy zestaw zawiera nie tylko sam przegub napędowy, ale także szereg niezbędnych do jego montażu elementów i akcesoriów: smar, osłony, pierścienie sprężynujące, opaski, śruby, nakrętki, rozpórki i wiele innych.

Przedstawione tu elementy stanowią jedynie wybór za bardzo rozbudowanej kolekcji części do samochodów SRLine. Jednak już ten krótki opis nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, że nie warto przepłacać za przereklamowane części oryginalne.

Related posts:

Tags: , , , ,

About the Author

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top