Bar akademicki

Jedni marzą o własnej restauracji z najlepszymi kucharzami, drudzy zakładają małe i klimatyczne knajpy, do których licznie przybędą młodzi ludzie. Jeszcze inni marzą o tym, aby otworzyć własny bar, w którym przesiadywać będą studenci oraz świeżo upieczeni absolwenci. Pomysł jest świetny i wart realizacji, zwłaszcza że w Polsce powstaje coraz więcej kampusów akademickich.

meble barowe

Bez mebli barowych żaden pub czy restauracja nie może istnieć.

W naszym kraju można zaobserwować, że coraz więcej uniwersytetów stara skupiać się jak największą liczbę wydziałów na wybranej przestrzeni miasta. Dzięki temu powstają miasteczka studenckie. Jednak brakuje tam jednej rzeczy – miejsc do spędzania wspólnego czasu. Często kampusy akademickie mieszczą się poza centrum miasta, a dojazd do najlepszego baru czy knajpy zajmuje zbyt dużo czasu, dlatego studenci często rezygnują ze spotkań w takich miejscach i wybierają domówki we własnych mieszkaniach.

Odważni i pomysłowi przedsiębiorcy zauważą niszę i spróbują otworzyć bar właśnie w pobliżu takiego kampusu. Dzięki temu będą mieli dobry utarg i małą konkurencję. Jak powinno wyglądać takie miejsce, żeby jak najbardziej odzwierciedlić duszę braci akademickiej? Cały w szczegółach, dlatego warto zainwestować w meble barowe, które oddadzą klimat knajpy i przyciągną spragnionych nocnego życia młodych ludzi.

Kampusy akademickie mają swoje głębokie korzenia w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, dlatego warto postarać się o utrzymanie zachodniego stylu. Przyciemnione światło, dart na ścianach i meble barowe z ciemnego drewna sprawią, że atmosfera zachęci studentów do długich rozmów oraz trudnych debat przy kuflu czegoś mocniejszego.

meble barowe

Ściana z pamiątkami od klientów to lubiane miejsce w każdym pubie

Wybór mebli barowych nie jest łatwy! Oferta jest szeroka i jest w czym wybierać. Najlepiej zwrócić uwagę na wygodne krzesła oraz stołki, które zapewnią komfort odwiedzającym. Dobrze jest zainwestować w szerokie i długie stoły, przy których usiądzie więcej znajomych. Jest to też praktyczne i wygodne rozwiązanie w przypadku organizacji wielu imprez. A dla studentów okazji do wspólnego świętowania na pewno nie zabraknie – absolutorium, zdany egzamin, a nawet oblana sesja może być powodem do spotkania się.

Jeżeli zastanawiałeś się, czy otworzyć bar stworzony specjalnie dla studentów i absolwentów – to świetny pomysł, zwłaszcza jeżeli miałby się znajdować w pobliżu kampusu akademickiego. Dzięki bliskości miasteczka akademickiego z pewnością obroty knajpy będą wysokie, a goście zadowoleni. Nie czekaj więc i wybierz z katalogu mebli barowych pierwszą ladę oraz krzesła dla twoich nowych klientów!

Related posts:

Tags: , , ,

About the Author

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top